Schoolleiding

Kerndirectie van het Ulenhofcollege

A.R. Sipkens
Rector
t.sipkens@ulenhof.nl 

C.R. Geessink 
Sectordirecteur mavo
c.geessink@ulenhof.nl

I. Faber
Sectordirecteur havo
i.faber@ulenhof.nl 

mw. drs. D.W.B. Freriks
Sectordirecteur vwo
d.freriks@ulenhof.nl

I Stans
Locatiedirecteur Ulenhofcollege Vorden
s.stans@ulenhof.nl

Schoolleiding 't Beeckland

Locatiedirecteur:
De heer. I. Stans
i.stans@ulenhof.nl

Adjunct-locatiedirecteur:

Vacature


Coördinatoren:
Mentoraat basisberoepsgerichte leerweg (de Leertuin)
Mevrouw H. Huisman
h.huisman@ulenhof.nl

 
Mentoraat kaderberoepsgerichte en gemengde leerweg:
De heer H. Welleweerd
h.welleweerd@ulenhof.nl

 

Docentencoaching 

Mevrouw R. Miezgiel r.miezgiel@ulenhof.nl

 

Onderwijs

De heer B.mulderij b.mulderij@ulenhof.nl

Mevrouw M.B.Bontje m.bontje@ulenhof.nl

 

Leerlingbegeleiding en -ondersteuning

Mevrouw G.Goorman g.goorman@ulenhof.nl

De heer G. ten Wolde g.tenwolde@ulenhof.nl

 

Organisatorische ondersteuning

Mevrouw B. Terwel b.terwel@ulenhof.nl

  

Adressen

't Beeckland heeft twee locaties:

- Het Hoge (hoofdgebouw): Het Hoge 7251 XV Vorden

  tel. 0575 551155

- De Nieuwstad (praktijkgebouw): Nieuwstad 49 7251 AG Vorden

  tel. 0575 555968

 

Postbus 65 7250 AB Vorden

 

Emailadres

beeckland@ulenhof.nl