Schoolleiding

Kerndirectie van het Ulenhofcollege

A.R. Sipkens
Rector
t.sipkens@ulenhof.nl

 

C.R. Geessink
Sectordirecteur mavo c.geessink@ulenhof.nl

 

I. Faber Sectordirecteur havo
i.faber@ulenhof.nl


J.A. Helmholt
Sectordirecteur vwo
j.helmholt@ulenhof.nl

mw. G.H.W. Wensink
Adjunct/locatiedirecteur Ulenhofcollege Vorden
g.wensink@ulenhof.nl

Schoolleiding 't Beeckland

Directeur regionale VO school Vorden-Zutphen
mw. R. Willemsen
r.willemsen@vovordenzutphen.nl

Adjunct/locatiedirecteur:
mw. G.H.W. Wensink
g.wensink@ulenhof.nl

Coördinatoren:

Mentoraat basisberoepsgerichte leerweg (de Leertuin)
Mevrouw H. Huisman h.huisman@ulenhof.nl

Mentoraat kaderberoepsgerichte en gemengde leerweg
De heer H. Welleweerd h.welleweerd@ulenhof.nl

Docentencoaching
Mevrouw R. Miezgiel r.miezgiel@ulenhof.nl

Onderwijs
De heer B. Mulderij b.mulderij@ulenhof.nl

Leerlingbegeleiding en -ondersteuning
Mevrouw G. Goorman g.goorman@ulenhof.nl
De heer G. ten Wolde g.tenwolde@ulenhof.nl

Organisatorische ondersteuning
Mevrouw B. Terwel b.terwel@ulenhof.nl

Adressen
't Beeckland heeft twee locaties:
- Het Hoge (hoofdgebouw): Het Hoge 7251 XV Vorden
tel. 0575 551155
- De Nieuwstad (praktijkgebouw): Nieuwstad 49 7251 AG Vorden
tel. 0575 555968

Postbus 65 7250 AB Vorden

Emailadres: beeckland@ulenhof.nl