Contact

't Beeckland heeft twee locaties:



Het Hoge (hoofdgebouw)


De Nieuwstad (praktijkgebouw)

Adressen
Het Hoge 41      7251 XV  Vorden    0575-551155
Nieuwstad 49    7251 AG  Vorden    0575-555968
Postbus 65        7250 AB  Vorden

Absentenlijn: 0575-552393

E-mailadressen
Algemeen e-mailadres: beeckland@ulenhof.nl  

Locatiedirecteur:               
Dhr. I. Stans               i.stans@ulenhof.nl

Adjunct-locatiedirecteur:

Mevr. G.Wensink       g.wensink@ulenhof.nl

Coördinator mentoraat basisberoepsgerichte leerweg (de Leertuin)
Mevr. H. Huisman        h.huisman@ulenhof.nl

Coördinator mentoraat kaderberoepsgerichte, gemengde leerweg en mavo 
Dhr. H. Welleweerd     h.welleweerd@ulenhof.nl

Coördinator docentencoaching
Mevr. R. Miezgiel        r.miezgiel@ulenhof.nl

Coördinatoren leerlingbegeleiding en – ondersteuning

Didactische zorg

Mevrouw Goorman        g.goorman@ulenhof.nl

Pedagogische zorg (CPZ)

De heer G. ten Wolde   g.tenwolde@ulenhof.nl

Coördinatoren onderwijs

De heer B.Mulderij           b.mulderij@ulenhof.nl

Mevrouw M.B.Bontje        m.bontje@ulenhof.nl


Coördinator organisatorische ondersteuning     

Mevrouw B.Terwel            b.terwel@ulenhof.nl

 

 

    

 

 

Ulenhof College

Bizetlaan 86
7002 LZ Doetinchem
0314 - 37 87 87
info@ulenhof.nl

Voor personeel

Magister 5  Webmail  Inloggen